Przetwarzanie danych osobowych

Rodo

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W PPHU KAMIENIARSTWO Eugeniusz Chodacki

Zgodnie z art. 13 ust.1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informuję, iż:

Administratorem danych osobowych podanych przez Panią/Pana jest:
PPHU Kamieniarstwo Eugeniusz Chodacki, ul.Orzegowska 22, 41-700 Ruda Śląska, NIP 641-102-55-71

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu: realizacji procesu sprzedaży, wykonania usługi, odbioru/dostawy towaru, rozpatrywania składanych przez Państwa reklamacji, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej oraz w celach marketingowych. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy na podstawie Art. 6 ust. 1 pkt. a, b, c, f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty świadczące na rzecz Administratora obsługę informatyczną, pomoc prawną, usługi kurierskie i pocztowe, transportowe, ubezpieczeniowe, bankowe i windykacyjne.

Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat ze skutkiem na koniec roku następnego. Administrator może przechowywać dane dłużej, ale stanie się tak wyłącznie z uzasadnionych powodów, jeżeli prawo zezwala na takie przechowanie.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania oraz wniesienie skargi do GIODO w razie uznania, że przeważanie Państwa danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych.


Zapytaj o szczegóły

Skorzystaj z naszej pomocy

Napisz do nas